- Fabryki Mebli FORTE
- Opakowania OPTIMA Sp. z o.o.
- Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim
- Bank Spółdzielczy w Hajnówce
- Garniec Podlaski
- Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Hajnówce
- Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Hajnówce
- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce
- BIURO UBEZPIECZEŃ Halina Borowik
- EkoHerba w Hajnówce
- TRES -POL Nowosady Producent kantówki okiennej i drzwiowej
- Firma Ever w Hajnówce
MARIA DOLIŃSKA – DZIANINA RĘCZNA – HAJNÓWKA
MAŁGORZATA KRAWCZYK – HAFT, KORONKA – PLANTA
HENRYK SZYMANIUK – WYROBY Z DREWNA – HAJNÓWKA
GABRIELA LASZUK – CERAMIKA – BIAŁYSTOK
IVANNA OKULUS – ETNICZNA BIŻUTERIA Z KORALIKÓW – MIEDZNA
ŁUKASZ PLIS I GRZEGORZ KUBAJEWSKI – RĘKODZIEŁO GALENTERIA DREWNIANA – HAJNÓWKA/BIELSK PODLASKI
ANNA MARKIEWICZ – CERAMIKA – BEREZYSZCZE
MONIKA GOS – GLINIANE OBRAZKI – RADZYŃ PODLASKI
HALINA BIRYCKA „PODLASKA MAKATKA Z CZASÓW BABCI I DZIADKA”– HAFT, KORONKA – PLANTA
STANISŁAW SKÓRZAK – PLECIONKARSTWO Z WIKLINY – BIAŁYSTOK
MIROSŁAW PIECHOWSKI – GARNCARSTWO - CZARNA WIEŚ KOŚCIELNA
STANISŁAW MIERZWIŃSKI – KOWALSTWO STAROŻYTNE – HAJNÓWKA
HALINA BOBIŃSKA – HAFTOWANE MAKATKI, OBRUSY, SERWETY, WYSZYWANE OBRUSY, ZASŁONKI – BIAŁYSTOK
LUCYNA ZDANOWSKA – HAFT, KORONKA – PLANTA
MIKOŁAJ PIETRUCZUK- PLECIONKARSTWO ZE SŁOMY- HAJNÓWKA
SYLWIA PILUCIK – WYROBY Z KARMELU – LIPINY/HAJNÓWKA
STEFAN MUCHLA – KUCHNIA TATARSKA – SUCHOWOLA
AGNIESZKA GREMZA – SERY ZAGRODOWE Z MLEKA KOZIEGO I KROWIEGO – SZUMOWO
MAREK DZIUBONOS – BROWAR MARKOWY – HAJNÓWKA
GRZEGORZ DOROSZ – MIÓD – BIAŁYSTOK
EWA STUDENCKA – SYROPY ZIOŁOWE, PODPIWEK BEZALKOHOLOWY, OCET JABŁKOWY – KURPIE DWORSKIE
MAREK ZACHARKO ,,CHAZIAJSTWO U ZACHARA” – ROLNICZY HANDEL DETALICZNY – TRZEŚCIANKA
ANGELIKA HALICKA „SAMA SŁODYCZ” – CHAŁWY, GALARETKI NATURALNE, PODPIWEK, KWAS CHLEBOWY – ZAŚCIANKI
JAROSŁAW DRĘŻEK – KURPIOWSKIE PRODUKTY REGIONALNE – ZALESIE
JOLANTA ALEKSA – WIEJSKI NABIAŁ – ŻWIKEIELE
MACIEJ MONIUSZKO ,,NASZ SMAK” – WĘDLINY TRADYCYJNE – STUDZIEŃCZYNA
GABRIEL SZYMCZAK „SEROWAR SOKÓLSKI” – SERY KOZIE – MIEJSKIE NOWINY
RAFAŁ ZARYCHTA – SERY Z PODBARA, WYROBY GÓRALSKIE – RADZIWIŁŁÓW
TADEUSZ SOKÓŁ - MIÓD NARWIAŃSKI – BIAŁYSTOK
TERESA SOKÓŁ – CIASTA SWOJSKIE, KASZANKA, BABKA, OGÓRKI KISZONE, SMALEC – KRUSZEWO
IWONA PILUK – SER WIEJSKI – ROMANÓWKA
WANDA SOKÓŁ – MIÓD NARWIAŃSKI – BIAŁYSTOK
MARCIN SKRZYPKOWSKI – SWOJSKIE WĘDLINY – KOŚMIDRY
PAULINA SOWULEWSKA „PANI SOWA” – SĘKACZE, MROWISKA, CIASTO – BRÓD MAŁY
PAWEŁ MILEWSKI – CHLEBY ŻYTNIE WYPIEKANE NA BAZIE NATURALNEGO ZAKWASU W PIECU CERAMICZNYM – SOŃSK
DALIA GRUMADIENE – CHLEB, WĘDLINY, SĘKACZE - KAUNAS (LITWA)
ANNA STEFANOWICZ – CIASTKA GRECKIE – WYRÓB WŁASNY – FASTY
MICHAŁ KOZIOŁ – NALEWKI DOMOWE – SUWAŁKI
JOANNA MERING „SWOJSKIE JADŁO” – ZAGUBY PODLASKIE, BABKA ZIEMNIACZANA, CHŁODNIK LITEWSKI, FARSZYNKI, SERNICZKI, SWOJSKI SMALCZYK – NAREWKA
JAROSŁAW JANIUK – LIZAKI – HAJNÓWKA
ZOJA I ALEKSY GRYCUK PASIEKA PSZCZELARSKA – MIODY PSZCZELE Z WŁASNEJ PASIEKI, ŚWIECE WOSKOWE - HAJNÓWKA
DARIUSZ GORECKI – CHAŁWA RĘCZNIE WYRABIANA Z SEZAMU I MIODU, LEMONIADA Z NATURALNYCH SOKÓW
BROWAR BIAŁY – PIWO RZEMIEŚLNICZE, PODPIWEK PODLASKI – ŁYSKI
IRENA MICHAILOWSKA – WYROBY TRADYCYJNE KUCHNI LITEWSKIEJ - PAPISZKIU (LITWA)
DAWID OLESIUK – MIÓD PITNY – SAKI
PASIEKA PODLASKA PSZCZÓŁKA WOJCIECH ŻYŁKIEWICZ – MIÓD – BIAŁYSTOK
DZIKA PASIEKA DANIEL KACZOROWSKI- MIODY KREMOWE I NATURALNE- HAJNÓWKA
,,MIODY Z NATURY’’ MARIUSZ MARCZAK- PRODUKTY PSZCZELE- ZAMBRÓW
PASIEKA ,,CARSKA KÓSZKA’’ EUGENIUSZ MASALSKI- MIÓD, PRODUKTY PSZCZELE- HAJNÓWKA
ZAGRODA POD LASEM BARBARA ŁAPIŃSA- SERY KOZIE I OWCZE- ZWIERKI
SZARŁAT M. I W. LENKIEWICZ- PRZETWORY Z ROKITNIKA I AMARANTURA
ANATOL RYBAK - MIODY - ORLA
„U HALINKI WYROBY TRADYCYJNE Z PODLASIA” – WĘDLINA TRADYCYJNA – BIAŁYSTOK
MAREK ANDRIJEVSKIJ – CHLEB CZARNY LITEWSKI, CIASTO DROŻDZOWE, KWASY CHLEBOWE – WILNO (LITWA)
OKSANA TOMASZEWSKA – SERY KOZIE
KALINA PIĘTA – PRODUKTY REGIONALNE – GDAŃSK
MAGDALENA IWAŃCZUK - RĘKODZIEŁO ART. – RADZYŃ PODLASKI
BEATA SIKORA – RĘKODZIEŁO SZYTE – BIAŁYSTOK
JOANNA CZARNECKA ,,CZARASIA” – NATURALNE ŚWIECE SOJOWE – HAJNÓWKA
ELŻBIETA POBUTKIEWICZ – BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA, TORBY FILCOWE – WARSZAWA
KAROL NADOLNY ,,GIPPSLAND” – WYROBY Z GIPSU I ŻYWICY – RYŻÓWKA
KRZYSZTOF BORUSZKO - KSIĄŻKI, STAROCIA, BIŻUTERIA – BIAŁYSTOK
VADZIM SHCHAHLOU P.A.W.A.- DREWNIANE KOLCZYKI I BROSZKI- RĘKODZIEŁO – BIAŁYSTOK
HALINA PANAS – WYROBY RĘKODZIELNICZE – WYROBY ZE SZNURKA, MAKRAMY, MAKATKI – BIAŁYSTOK
ALLEGORIA ANNA PIESIO – WYROBY RĘKODZIELNICZE - SZYTA ODZIEŻ LNIANA – NIEPORĘT
AGNIESZKA SACHARCZUK „FAGUSIA I SPÓŁKA” – WYROBY DEKORACYJNE I UŻYTKOWE – PIASECZNO
ALENA PIARTSOUSKAYA - WYROBY RĘKODZIELNICZE – KUBKI, ŚWIECZNIKI, ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK, ZAWIESZKI, ETUI NA OKULARY, BRELOCZKI, NOTESY, PODKŁADKI – BIAŁYSTOK
NATALIYA VIALICHKA „THE WALKING CAT” – RĘKODZIEŁO BIŻUTERIA Z ŻYWICY – BIAŁYSTOK
HANNA PIEKARSKA – WYROBY RĘKODZIELNICZE – ARTYSTYCZNE IKONY, OBRAZY PISANE WYKONYWANE RĘCZNĄ METODĄ) – AUGUSTÓW
ANNA WÓJTOWICZ - REKODZIEŁO ARTYSTYCZNE – BIAŁYSTOK
ALINA SKORUPA – OBRAZY WYPALANE – AUGUSTÓW
TOMASZ CHARKIEWICZ – PIROGRAFIA – WYPALANIE W DRZEWIE – LEWKOWO STARE
SŁAWOMIR BŁYSZUK – FIGURKI ZE SZKŁA, ANTYKWARIAT – CZEREMCHA
HANNA KOZŁOWSKA ,,HAART’’ – MAKRAMA, STRING ART. – SIEMIATYCZE
KATARZYNA KORNAK ,,BOSO NA ŁĄCE” – MYDŁA, PODUSZKI GRYCZANE, KOSMETYKI WYKONANE RĘCZNIE – CZARNA BIAŁOSTOCKA
BOŻENA SALECKA – HAFT KRZYŻYKOWY, SZYDEŁKO – SARNAKI
ANNA JURZYK – HAFT KRZYŻYKOWY, POMPONIKI, SZYDEŁKO – SARNAKI
WALDEMAR DOBRZYCKI – WYROBY Z DREWNA DĘBU, MISY, DESKI, ŚWIECZNIKI ITP. – ŁOMŻA
MARTYNA GOŁOWACKA-TOFIŁO – PLECAKI, NERKI, TOREBKI – METODA PATCHOWORKOWA – FASTY
KATARZYNA KORNELUK – WYROBY RĘKODZIELNICZE – MASKOTKI, CHODNIKI NA SZYDEŁKU – BIAŁYSTOK
MAŁGORZATA TOKARSKA „MANUFAKTURA SAMSARA” – CERAMIKA OZDOBNA I UŻYTKOWA, PAMIĄTKI PUSZCZAŃSKIE – BIAŁOWIEŻA
ANNA ŁOGODA – RĘKODZIEŁO WYROBY Z DREWNA, DONICZKI, KUFRY, KRĘCIOŁKI – PERLEJEWO
IRYNA ZHDAN – ZABAWKI Z DZIANIN – HAJNÓWKA
SZCZEPAN PYRAK – WYROBY ARTYSTYCZNE Z DREWNA – MIEDZNA
PAWEŁ KORDECKI - WYROBY ZE STAREJ DESKI – HAJNÓWKA
SŁAWOMIR SAWICKI „IRONWOOD” – WYROBY RĘKODZIELNICZE Z DREWNA – BIAŁYSTOK
DOROTA GÓRSKA – RĘKODZIEŁO - PAPIEROWA WIKLINA ZDOBIONA METODĄ DECOUPAGE – ŁOMŻA
RENATA SAKOWICZ „MANUFAKTURA U JAGNY” – RĘKODZIEŁO – BIŻUTERIA RĘCZNIE SZYTA Z FILCU, KAMIENI, KRYSZTAŁÓW ITP. – BIAŁYSTOK
BEATA BOŁTROMIUK ,,GLINIANE BB’ – CERAMIKA – HAJNÓWKA
ALINA GOŁUBOWSKA „ZIELONA DOLINA” – RĘKODZIEŁO: NATURALNE WIANKI DEKORACYJNE, WYROBY Z LAWENDY, MYDŁA, DEKORACJE DO DOMU – NAREWKA
ELŻBIETA KUMMER – RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE – OLESZKOWO
JAN WIENSKO – WYROBY Z DREWNA I SKÓRY – BIAŁYSTOK
SŁAWOMIR OLEKSIEWICZ – ODZIEŻ MYŚLIWSKA – RADOM
WIOLETTA ZIUZIA – WYROBY SZYDEŁKOWE – HAJNÓWKA
ALICJA BONDARUK – WYROBY RĘKODZIELNICZE – PLUSZAKI ORAZ BRELOKI ROBIONE NA SZYDEŁKU – POPIOŁY
DOROTA SULŻYK – WYROBY Z FILCU – GRÓDEK
URSZULA GRABOWSKA – OLEJE ZIOŁOWE, ŚWIECE WOSKOWE, MAZIDŁA, SMAROWIDŁA – MICHAŁKI
ANNA PAWLIK-KRUK –MAKRAMA – WOJCIESZKÓW
JOANNA WOJEWÓDZKA – BIŻUTERIA ARTYSTYCZNE – BIAŁYSTOK
TAMARA ZUBRYCKA – WYPALANIE W DREWNIE, PAMIĄTKI DECOUPAGE , ROBÓTKI NA DRUTACH – GUSZCZEWINA
GRZEGORZ BEDNARCZYK „KRAINA SZYCIA” – WYROBY RĘKODZIELNICZE - SIEDLCE
EMILIA STANKOWSKA „CraftEm' ‘’ – MAGNESY, BRELOKI, PAMIĄTKI REGIONALNE, MAKRAMA – NAREWKA
WYDAWNICTWO PAŚNY AT – KSIĄŻKI REGIONALNE O PODLASIU – KIELCE
CZESŁAWA ORZECHOWSKA – WYROBY NA SZYDEŁKU I DRUTACH, PUZZLE – GRAJEWO
MARTA BRANCEWICZ – WYROBY RĘKODZIELNICZE – ARTYKUŁY DEKORACYJNE – HAJNÓWKA
ANNA MIŁOBOSZEWSKA – PRACOWNIA ARTYSTYCZNA – IKONY, OBRAZY, BIŻUTERIA,
ETUI Z FILCU I BRELOCZKI – CIECHANÓW
MIKOŁAJ JANOWSKI – OBRAZY OLEJNE – STARE BEREZOWO
„SZPAK NA DRUTACH” MARTYNA FIŁOŃCZUK– SZYDEŁKOWE MASKOTKI – BIAŁYSTOK
RENATA NOWAK – WYROBY Z DREWNA, MALOWANE OBRAZKI- KLESZCZELE
TADEUSZ LAZUREK- KOLOROWE SASZETKI DLA DZIECI- WARSZAWA
TAMARA KIERDELEWICZ- MALARSTWO BATIK- CZEREMCHA
IRENA ŁOGWINIUK-MALARSTWO- CZEREMCHA
JAN PACZKOWSKI – RĘKODZIEŁO Z DREWNA – ŁAŚ
JERZY PLEWA – KSIĄŻKI REGIONALNE
„RENOWO” KRZYSZTOF HARASIMCZUK – BIŻUTERIA Z KAMIENI NATURALNYCH
GRO MIX AGNIESZKA GROMEK – BIŻUTERIA Z KAMIENI I TKANA NA KROŚNIE – ZĄBKI
PATCHWORKI-PAN GAŁGANEK- RĘKODZIEŁO- ZIELONKA
URSZULA KOBAK – WYROBY RĘKODZIELNICZE – STARA KORNICA
BOŻENA MICEWICZ – MALARSTWO - ORTEL KSIĄŻĘCY DRUGI
ANNA TOMOROWICZ – PODUSZKI, KTÓRE USYPIAJĄ – MASIEWO STARE
ZDZISŁAW PIETRZYKOWSKI – RĘKODZIEŁO BIŻUTERIA – BIAŁYSTOK
OLGA BLANIA – ZBIÓRKA CHARYTATYWNA
FUNDACJA PROROKA ELIASZA – ZBIÓRKA CHARYTATYWNA
,,BIOGAR’’- GOSPODARSTWO OGRODNICZE – Zioła I Rośliny Przyprawowe – DZIADKOWICE
OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W HAJNÓWCE
BIAŁOWIESKI PARK NARODOWY – STOISKO PROMOCYJNO-EDUKACYJNE
KSIĘGARNIA ,,PUSZCZYK” – HAJNÓWKA
ADRIAN BIENIAS MOKSIR W KLESZCZELACH „HŁADYSZKA” – WYROBY CERAMICZNE – KLESZCZELE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ,,JEZIORANKI’’ Z SIEMIANÓWKI
WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ W HAJNÓWCE
SP ZOZ HAJNÓWKA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH „ZIÓŁKA” W DUBINACH
FUNDACJA ,,ONI TO MY” - RĘKODZIEŁO SZYDEŁKOWE, OBRÓBKA DREWNA – HAJNÓWKA
NADLEŚNICTWO BIAŁOWIEŻA – STOISKO PROMOCYJNO-EDUKACYJNE
NADLEŚNICTWO HAJNÓWKA – STOISKO PROMOCYJNO-EDUKACYJNE
PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY
STAROSTWO POWIATOWE HAJNÓWKA - Centrum Turystyki Regionu Puszcza Białowieska
LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA "REGION PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ"
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „PUSZCZA BIAŁOWIESKA”
GAL SINIS - SARDYNIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA NOWOKORNINO
WARSZTATY JARMARKU
MAŁGORZATA KRAWCZYK– TKANIE NA RAMCE
ANNA MARKIEWICZ – WARSZTATY GARNCARSKIE
HALINA BIRYCKA – WARSZTATY KORONCZARSKIE
STANISŁAW SKÓRZAK – WARSZTATY WYPLATANIA Z WIKLINY
HANNA KOZŁOWSKA ,,HAART’’ – WARSZTATY - BIŻUTERIA Z BAWEŁNIANYCH SZNURKÓW
DOROTA GÓRSKA – WARSZTATY PLECIONKARSKIE Z PAPIEROWEJ WIKLINY
STANISŁAW MIERZWIŃSKI – POKAZ KOWALSTWA STAROŻYTNEGO
DOROTA SULŻYK – WARSZTATY FILCOWANIA
TOMASZ CHARKIEWICZ – PIROGRAFIA – WYPALANIE W DRZEWIE
TAMARA ZUBRYCKA –WARSZTATY WYPALANIE W DREWNIE, DECOUPAGE NA DREWNIE
EMILIA STANKOWSKA „CraftEm' ‘’ – BAŃKI, BROKATOWE TATUAŻE
FUNDACJA ,,ONI TO MY” - WARSZTATY ARTYSTYCZNEGO RECYKLINGU
LUCYNA ZDANOWSKA – MAKATKA NAREWKOWSKA - WARSZTATY HAFCIARSKIE
PASIEKA PODLASKA PSZCZÓŁKA WOJCIECH ŻYŁKIEWICZ – WARSZTATY PSZCZELARSKIE
MIKOŁAJ PIETRUCZUK- WARSZTATY PLECIONKARSKIE ZE SŁOMY
GRO MIX AGNIESZKA GROMEK – WARSZTATY TWORZENIA BIŻUTERII I WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA
http://www.hdk.hajnowka.pl/index.php/3149-xvi-jarmark-zubra-juz-za-nami#sigProId0fc976d408