Kupała w Białowieży już za nami (3.07.2021 r.)! Mimo niezbyt dobrej pogody atmosfera była wspaniała. Widownia dopisała i hojnie nas oklaskiwała po występach. Na początku uczestniczyliśmy w korowodzie ulicami Białowieży z innymi zespołami. Każdy zespół niósł własnoręcznie przez siebie wykonany wianek  a nad nami rozbrzmiewała pieśń Kupalinka- śpiewana przez wszystkie zespoły. Ten dzień zapamiętamy na długo. [gallery link="none" columns="1" size="full" ids="14276,14274,14275"]