Zespół Pieśni ECHO PUSZCZY od wielu lat z przyjemnością uczestniczy w wielu festynach i imprezach tematycznych na jakie jest zapraszany. Każdy koncert to małe święto, każdy niesie ze sobą przesłanie. Tematem ostatnich wyjazdów jest nieuchronnie zbliżająca się jesień. W sierpniu byliśmy na Święcie Grzyba na Białorusi. Wrzesień to zbiór plonów ogrodów, pól i lasów. Namiastkę widzieliśmy na "Festynie Zdrowia" (04.09.2016r.) w Hajnówce, którego byliśmy uczestnikami. W ramach V Festynu Zdrowia przeprowadzony został Konkurs Warzywny o nagrodę Burmistrza Miasta. Do konkursu zgłaszane były dania i przetwory z własnych upraw. Prezentowano ciasto ziemniaczane, suszone warzywa i owoce, ciasto „Leśny mech”, Trio do grilla, Tort owocowy, paprykarze. 18-09-2016 mogliśmy wziąć udział w koncertach, które również miały akcent jesienny, a były to Dożynki w Rybołach i Białoruski Festyn w Czeremsze. Śpiewaliśmy w promieniach już jesiennego słonka, wśród darów jesieni, pięknych tykw, dyń, słoneczników, papryk, cebul - warzyw symboli końca lata. Letnie koncerty Zespołu "Echo Puszczy" dobiegają końca i mimo radosnej atmosfery czujemy mijający czas. Zdjęcia oddają urok ciepłej "młodej" jesieni i radość w naszych sercach. Byle do wiosny :)) [gallery columns="1" link="none" size="full" ids="13860,13861,13862"]