Akcja Katolicka i Hajnowski Dom Kultury zaprasza na Wieczór Poezji Religijnej, który odbędzie się 22 kwietnia (sobota) godz. 17.00.
w programie:
wręczenie nagród i dyplomów
prezentacja laureatów Konkursu Poezji Religijnej poświęconego pamięci Ks. Prałata Mariana Świerszczyńskiego
Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.
Laureaci Konkursu Poezji Religijnej poświęconego pamięci Ks. Prałata Mariana Świerszczyńskiego
RECYTACJA
Ośrodki specjalne
Adam Aleksiejuk - Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce
Magdalena Rajecka – Środowiskowy Dom Samopomocy w Hajnówce
Julita Kiczkajło – Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce
Przedszkola
Patryk Kruszewski - Przedszkole nr 1 w Hajnówce
Róża Czykwin - Przedszkole nr 5 w Hajnówce
Kacper Pietraszko - Przedszkole nr 1 w Hajnówce
Hanna Belter – Przedszkole nr 1 w Hajnówce
Dominika Golonko – Przedszkole nr 5 w Hajnówce
Olga Chomicka – Przedszkole nr 1 w Hajnówce
Szkoły podstawowe klasy I-III
Weronika Karpiuk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Monika Czerkaska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Apolonia Samusiewicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Amelia Burnecka - Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce
Nikola Cedestrema - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Sara Pryczynicz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce
Konrad Pietraszko - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Oliwia Kozak - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Zuzanna Wenska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Marta Znaczko – Szkoła Podstawowa nr 4 w Hajnówce
Szkoły podstawowe klasy IV- VI
Amelia Niemyjska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Stanisław Rybitwa - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Antoni Wenski - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Alicja Antoniuk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Hubert Bogdanowicz - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Bartosz Sadowski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Hajnówce
Aleksandra Nieciejowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce
Szkoły podstawowe klasy VII- VIII
Monika Miszczuk - Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce
Antonina Worończuk - Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie
Dominika Pietraszko - Szkoła Podstawowa nr 2 w Hajnówce
Julia Jóźwiuk - Szkoła Podstawowa nr 3 w Hajnówce
Szkoły ponadpodstawowe
Paweł Kowalczuk - Technikum Leśne w Białowieży
Kamil Stanisław Mróz - Technikum Leśne w Białowieży
Marta Zielińska - Technikum Leśne w Białowieży
Natalia Grądzka – Technikum Leśne w Białowieży
POEZJA ŚPIEWANA
Marta Charytoniuk - Przedszkole nr 2 w Hajnówce
Daria Znaczko - Hajnowski Dom Kultury
Małgorzata Sikorska - Technikum Leśne w Białowieży
Lena Romanczuk - Hajnowski Dom Kultury
Zofia Filipiuk - Hajnowski Dom Kultury
Wiktoria Masalska - Hajnowski Dom Kultury
Wszystkich laueratów serdecznie zapraszamy do prezentacji wiersza/ piosenki oraz odbioru nagrody podczas Gali Konkursu Poezji Religijnej, która odbędzie się 22 kwietnia ( sobota ) o godz. 17.00 w Hajnowskim Domu Kultury.